Prezent z nadrukiem – co dla dziewczynek, a co dla chłopców?

Autor
odzież

Które dziecko nie lubi dostawać prezentów? Zdecydowana większość, niezależnie od wieku, zawsze cieszy się na widok czegoś nowego, co otrzymuje. Świetnym pomysłem jest podarowanie interesującego ubrania z nadrukiem. Co będzie bardziej odpowiednie dla chłopców, a co bardziej pasuje dziewczynkom? Szukamy odpowiedzi na to pytanie!

Koszulki, ciepłe polarki oraz torby – specjalnie dla dziewczynek

Jaką koszulkę wybrać?

Nadruki na T shirt są bardzo popularne wśród dziewczynek, zwłaszcza takie, które podkreślają ich przywiązanie na przykład do postaci z bajek. Księżniczki na różowej koszulce – która z młodszych dziewczynek nie chciałaby takiej nosić do szkoły? Jaką koszulkę wybrać, aby była najlepszym rozwiązaniem dla naszej małej pociechy? Firm, które przygotowują je z wysokiej jakości materiałów jest kilka. Wymienić należy szczególnie marki takie jak: Fruit of the loom, Gildan czy Malfini.

Ciepły polarek z wyszytym imieniem

Doskonałym pomysłem na jesienne i zimowe dni dla dziewczynki będzie ciepły polar. Jakie firmy są najlepsze? Tu wymienić należy oczywiście JHK oraz Adler. Bluzy polarowe będą utrzymywać odpowiednią temperaturę ciała dziecka w drodze do i ze szkoły. Zdjęcie ich w ciepłym budynku nie będzie natomiast dla niego żadnym problemem. To świetny pomysł na prezent świąteczny!

Bawełniana torba na zakupy

Ten rodzaj ekologicznych toreb jest coraz bardziej popularny w całej Unii Europejskiej. Dziewczynki, które często chodzą z rodzicami na zakupy mogą mieć swoją własną. Jaki powinien być nadruk na torbach bawełnianych? Przede wszystkim taki, który będzie sprawiał, że nasza córka zechce ją nosić. Może to być po prostu imię albo ciekawy wierszyk, który przypomni dziecku o konieczności zdrowego odżywiania!

Koszulka sportowa, elegancka polówka i czapka – idealne prezenty dla chłopca

Koszulka z ulubionym numerem

Jeśli chłopiec ma swój ulubiony numer, warto sprawić mu koszulkę z takim właśnie nadrukiem. Będzie mógł z radością zabierać ją na zajęcia wychowania fizycznego lub na grę z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Warto zwrócić uwagę na poliestrowe koszulki bez rękawa marki Adler oraz wykonane z tego samego materiału, ale z rękawkami, T-shirty Fruit of the loom.

Polówka do szkoły

Aby syn wyglądał elegancko, ale nie przesadnie formalnie, a dodatkowo miał pełną swobodę poruszania się, warto sprawić mu koszulkę polo z kołnierzykiem, którą będzie mógł ubierać na szkolne zajęcia. W ciepłe i słoneczne dni możemy postawić na takie z krótkim rękawem, a wczesną wiosną lepsze będą te z długim, na które założy bluzę. Warto wyhaftować na nich jego imię lub inicjały, będzie wyglądało to wyjątkowo gustownie i elegancko.

Zimowa czapka na uszy

Podczas najchłodniejszej pory roku, trzeba chronić głowę naszego syna. Kupując mu personalizowaną czapkę, sprawimy, że zdecydowanie chętniej będzie ją nosił. Być może pozazdroszczą mu jej koledzy i poproszą swoich rodziców, by i im takie kupili. W ten dość prosty sposób możemy troszczyć się o zdrowie najmłodszego pokolenia.

5/5 - (1 vote)
Kategorie artykułu:
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *