Hotel Best Western Kraków – dlaczego właśnie tu najlepiej wybrać salę konferencyjną?

Autor
Sala konferencyjna w Hotelu Best Western Kraków

Konferencje, czy też szkolenia, to bardzo ważny element, który powinien dobrze funkcjonować w każdej firmie. Dzięki takim spotkaniom możesz lepiej prowadzić działalność, a także kształcić swoich pracowników.

Jednym z najlepszych miejsc do przeprowadzania takich wydarzeń, są sale konferencyjne w hotelach. Mają one dużo do zaoferowania.

Jeśli chcesz wybrać odpowiednią salę do zorganizowania konferencji w Krakowie, to dobrym rozwiązaniem będzie Hotel Best Western. Dlaczego? Oto kilka powodów.

Dogodna lokalizacja

Na pewno zależy Ci na tym, aby zorganizować konferencję w miejscu, które będzie w centrum. Hotel Best Western znajduje się w dzielnicy Podgórze, która jest bardzo blisko Rynku Głównego, do którego można dojechać w zaledwie 10 minut samochodem.

Jeśli jesteś osobą, która nie posiada auta, to nie musisz się martwić o dojazd. W odległości 100 metrów od Hotelu znajduje się przystanek tramwajowy, z którego swobodnie dojdziesz do i ze Starego Miasta, czy też Dworca Głównego.

Dzięki dobrym połączeniom każda z osób będzie mogła swobodnie przemieścić się do miejsca, w którym odbywa się konferencja.

Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie bliżej Rynku, możesz wybrać ofertę Best Western Plus. Obiekt ten znajduje się zaledwie 500 metrów od Wawelu. Blisko znajduje się także Dworzec Główny oraz Galeria Krakowska. Zarówno pierwszy jak i drugi hotel Best Western Kraków znajdziesz na stronie https://www.bwkrakow.pl/.

Wybór sal konferencyjnych

Sale konferencyjne powinny być dostosowane do ilości gości. Dlatego też przed dokonaniem rezerwacji zastanów się ile osób będzie w niej uczestniczyć.

Best Western ma do zaoferowania dużą salę, która pomieści 90 osób. Pomieszczenie to znajduje się na parterze, dlatego też w szybki i prosty sposób każdy z uczestników będzie mógł do niej trafić.

Jeśli potrzebujesz mniejszych sal, dobrym rozwiązaniem będzie Best Western Plus. Oferuje dwie sale konferencyjne. Sala Parkowa znajduje się na parterze i pomieści 60 osób. Natomiast na poziomie -1 znajduje się kolejna mniejsza sala, która będzie odpowiednia dla wydarzeń do 40 osób.

Oba Hotele zapewniają możliwości dostosowania wyglądu sali, jeśli chodzi o ułożenie krzeseł.

Odpowiednie i profesjonalne wyposażenie w każdej sali

Jeśli organizujesz konferencję, na pewno chcesz, aby sala była wyposażona w odpowiedni sprzęt, niezbędny do przeprowadzenia takiego eventu.

Dlatego też każda z sal w dwóch wcześniej wspomnianych hotelach posiada wszystkie potrzebne elementy. Jakie?

Sale konferencyjne posiadają mikrofon, nagłośnienie, projektor oraz tablicę Flipchart. Dzięki takiemu sprzętowi będzie mógł bez problemu prowadzić konferencję.

Mikrofon i dobre nagłośnienie zapewnią wysoką jakość dźwięku, a także doskonałą słyszalność w każdym miejscu na sali. Dzięki projektorowi i tablicy Flipchart każdy będzie mógł wyświetlić prezentację, lub potrzebne informacje dla uczestników tego wydarzenia.

Co więcej, każda z sal wyposażona jest w WiFi, rolety, a także w klimatyzację. Są to elementy, których nie może zabraknąć.

Dzięki roletom obraz wyświetlany podczas prezentacji będzie lepiej widoczny, klimatyzacja zapewni komfort podczas każdej pogody. Za sprawą Wi-Fi każdy z uczestników będzie miał swobodny dostęp do internetu.

Przerwy kawowe

Przerwy kawowe, to bardzo ważny element każdej konferencji. Podczas przerwy każdy z uczestników może się napić czy skosztować pysznych przekąsek. Dodatkowo jest to idealny czas na poznanie pozostałych członków spotkania.

Best Western przygotował szeroką ofertę, jeśli chodzi o propozycję przekąsek oraz napojów. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Zestawy w atrakcyjnych cenach przygotowały obydwa hotele. Kraków, jest na pewno miejscem, które będzie idealne na tego typu konferencje i szkolenia, a wybór odpowiednich przekąsek tylko umili atmosferę.

Zdjęcie główne pochodzi ze strony Bwoldtown.

Rate this post
Kategorie artykułu:
Podróże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *