Prezent z nadrukiem – co dla dziewczynek, a co dla chłopców?

Autor
odzież

Które dziecko nie lubi dostawać prezentów? Zdecydowana większość, niezależnie od wieku, zawsze cieszy się na widok czegoś nowego, co otrzymuje. Świetnym pomysłem jest prezent z nadrukiem. To oznacza najczęściej podarowanie interesującego ubrania, ale są również nieco inne opcje. Co będzie bardziej odpowiednie dla chłopców, a co bardziej pasuje dziewczynkom? Szukamy odpowiedzi na to pytanie. Poznaj najciekawsze prezenty z nadrukiem dla dzieci!

Koszulki, ciepłe polarki oraz torby – specjalnie dla dziewczynek

Jaką koszulkę wybrać?

Nadruki na T shirt są bardzo popularne wśród dziewczynek. Podobają im się zwłaszcza takie, które podkreślają przywiązanie do ulubionych bohaterów – na przykład do postaci z bajek. Piękne księżniczki na różowej koszulce – która z najmłodszych dziewczynek nie chciałaby takiej nosić do szkoły? Wśród najpopularniejszych bohaterek nadruków są postaci z bajki „Kraina Lodu”, czyli Elsa i Anna. Cały czas dzieciom podoba się jednak również Kopciuszek czy Królewna Śnieżka.

Jaką koszulkę wybrać, aby była najlepszym rozwiązaniem dla naszej małej pociechy? Firm, które przygotowują je z wysokiej jakości materiałów, jest kilka. Wymienić należy szczególnie marki takie jak: Fruit of the Loom, Gildan czy Malfini. Na jakość koszulek wpływ ma również sposób, w jaki oznakowano koszulki. Najbardziej wytrzymałe będą te wykonane sitodrukiem lub sublimacją. Zindywidualizowany nadruk możesz zamówić na https://www.printsc.pl/.

Ciepły polarek z wyszytym imieniem

Doskonałym pomysłem na jesienne i zimowe dni dla dziewczynki będzie ciepły polar. To okrycie, którego o tej porze roku będzie często i chętnie używać. Kiedy sprawisz jej taki prezent z nadrukiem, możesz być pewien, że nie będzie bezczynnie wisiał w szafie.

Jaki nadruk może pojawić się na polarze? Trzeba pamiętać, że to materiał trudny do znakowania. Jedną z nielicznych metod, której efektów można być pewnym, jest haft komputerowy. To rodzi jednak ograniczenia związane ze stopniem skomplikowania nadruku. Dlatego w tym przypadku lepiej zdecydować się na wyszywanie imienia niż obrazki pełne szczegółów.

Jakie firmy produkujące polary są najlepsze? Tu wymienić należy oczywiście JHK oraz Adler. Bluzy polarowe będą utrzymywać odpowiednią temperaturę ciała dziecka w drodze do i ze szkoły. Zdjęcie ich w ciepłym budynku nie będzie natomiast dla niego żadnym problemem. To świetny pomysł na prezent świąteczny!

Bawełniana torba na zakupy jako prezent z nadrukiem

Prezent z nadrukiem to nie tylko ubrania. Dziewczynkom mogą spodobać się znakowane torby. Ten rodzaj ekologicznych toreb jest coraz bardziej popularny w krajach zachodniej Europy. Dziewczynki, które często chodzą z rodzicami na zakupy, z pewnością ucieszą się z własnej.

Jaki powinien być nadruk na torbach bawełnianych? Przede wszystkim taki, który będzie sprawiał, że nasza córka zechce zabierać ją ze sobą. Może to być po prostu imię dziecka albo ciekawy wierszyk, który przypomni dziecku o konieczności zdrowego odżywiania. Dobrym prezentem będą także torby zdobione wizerunkami zwierząt, zwłaszcza młodych. Kotki, szczeniaczki, źrebięta – to wzory, które nie wychodzą z mody na żadnych akcesoriach dla dziewczynek.

Koszulka sportowa, elegancka polówka i czapka – idealny prezent z nadrukiem dla chłopca

Koszulka z ulubionym numerem

Wielu chłopców pasjonuje się sportem, zwłaszcza piłką nożną. Jeśli chłopiec, którego chcesz obdarować, ma swój ulubiony numer, warto sprawić mu koszulkę z takim właśnie nadrukiem. Będzie mógł z radością zabierać ją na zajęcia wychowania fizycznego lub na grę z przyjaciółmi na świeżym powietrzu.

Taki prezent z nadrukiem będzie mieć więc podwójną wartość. Sprawi, że chłopiec poczuje się niczym jego sportowy idol, a przy okazji będzie niezwykle praktyczny i pozwoli rodzicom zaoszczędzić. Jeśli chcesz uczynić podarunek jeszcze bardziej wyjątkowym, nad numerem powinna się znaleźć ksywka lub imię chłopca.

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na poliestrowe koszulki bez rękawów marki Adler. Takie koszulki idealnie nadają się do uprawiania sportu, bo bardzo szybko wysychają – są popularne zwłaszcza wśród fanów koszykówki. Wśród wykonanych z tego samego materiału koszulek z rękawami dobrą opinią cieszą się T-shirty Fruit of the Loom.

Polówka do szkoły

Aby syn wyglądał elegancko, ale nie przesadnie formalnie, a dodatkowo miał pełną swobodę poruszania się, warto sprawić mu koszulkę polo z kołnierzykiem. Będzie mógł śmiało zakładać ją na szkolne zajęcia. W ciepłe i słoneczne dni możemy postawić na takie z krótkim rękawem, a wczesną wiosną lepsze będą te z długim, na które założy bluzę.

Jak zrobić z koszulki polo oryginalny prezent z nadrukiem? Warto wyhaftować na nich jego imię lub inicjały, będzie wyglądało to wyjątkowo gustownie i elegancko. Najlepiej będzie wyglądać wzór z haftu komputerowego na bawełnianej „polówce”. Inicjały mogą znaleźć się na przykład na piersi lub kołnierzyku.

Zimowa czapka na uszy – oryginalny prezent z nadrukiem

Prezent z nadrukiem nie musi jednak być wyłącznie związany z latem. Ciekawym podarunkiem na chłodniejsze pory roku będzie spersonalizowana czapka. Jak wiadomo, nie wszyscy chłopcy przepadają za tym nakryciem głowy – i to nawet wtedy, gdy na zewnątrz spory mróz. Nadruk może to zmienić. Być może sprawisz, że będzie ją nosił zdecydowanie chętniej niż dotąd. W ten dość prosty sposób możemy troszczyć się o zdrowie najmłodszego pokolenia.

Jaki nadruk może znaleźć się na czapce? W tym przypadku najlepiej sprawdzi się jakaś charakterystyczna naszywa. Dobrze, by była związana z zainteresowaniami chłopca. Można zatem sięgnąć po herb klubu sportowego czy logo ulubionego zespołu muzycznego. U najmłodszych chłopców warto też rozważyć naszywkę z wizerunkiem superbohatera. Tylko wcześniej koniecznie sprawdź, czy jest fanem Hulka, czy może woli Iron Mana!

5/5 - (1 vote)
Kategorie artykułu:
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *