Jaką odzież firmową wybrać? Najpopularniejsi producenci

Autor
odzież firmowa

Odzież firmowa staje się standardem w wielu branżach. Pracodawcy dbają już nie tylko o wygląd osób zatrudnionych na stanowiskach wymagających szczególnej ochrony, ale także o innych pracowników. Odzież firmowa z logotypem przedsiębiorstwa jest miłym gestem w kierunku podwładnych, ale też sprytnym sposobem na reklamę swoich produktów czy usług. Przed zamówieniem ubrań dla pracowników warto poznać najpopularniejszych producentów tego typu odzieży. Zatem Fruit of the Loom, Gildan, Regatta czy Slazenger – którego producenta odzieży wybrać? Podpowiadamy!

Fruit of the Loom

To marka, która słynie z wyjątkowo szerokiej gamy oferowanych produktów. Na swoją renomę jednego z najwyżej ocenianych dostawców odzieży promocyjnej pracuje od połowy XIX wieku, gdy została założona w Stanach Zjednoczonych. Dziś jest globalnym przedsiębiorstwem, które oferuje odzież firmową, promocyjną oraz roboczą. Produkty dostarczane przez Fruit of the Loom są dopasowywane zarówno do kobiecych, jak i męskich gustów. Firma przygotowuje mnóstwo elementów ubioru – od bawełnianych koszulek, przez biznesowe koszule po sportowe bluzy. Każdy produkt można oczywiście wzbogacić trwałym nadrukiem, który długo będzie stanowił subtelną reklamę firmy.

Regatta

Regatta to marka specjalizująca się w odzieży turystycznej. Na co dzień jej zalety doceniają miłośnicy pieszych wędrówek oraz osoby spędzające sporo czasu pod gołym niebem. Regatta dostarcza jednak również odzież dla firm. W ofercie tej marki można odnaleźć przede wszystkim wysokiej jakości kurtki różnych rodzajów, między innymi przeciwdeszczowe, ale też przeznaczoną na zimniejsze dni odzież pikowaną oraz stylowe polary. To także uznany producent kurtek roboczych, które doceniają pracownicy pracujący w niezbyt wysokich temperaturach.

Slazenger

Korzenie firmy Slazenger sięgają XIX-wiecznej Wielkiej Brytanii. Od tamtej pory zapracowała na szczególną markę w świecie sportu. Dobrze znają ją zwłaszcza fani tenisa i golfa, bo to właśnie ubrania przeznaczone do uprawiania tych dwóch dyscyplin sportu są flagowymi produktami Slazengera. Firma wytwarza jednak również wysokiej jakości odzież firmową. Często na wybór tej marki decydują się zwłaszcza ci, którzy chcą wyposażyć swoich pracowników w dopasowane, przeciwdeszczowe softshelle, solidne koszulki polo, a także przydatne w czasie pracy na zewnątrz czapki z daszkiem. Ta ostatnia propozycja to także prosty, ale funkcjonalny firmowy gadżet, który można rozdawać na targach czy innych eventach związanych z przedsiębiorstwem.

Gildan

Przeglądając propozycje odzieży reklamowej niemal każdy trafi na markę Gildan. To bowiem wiodący producent tego typu ubrań, który dostarcza je wielu klientom. O wielkości i renomie firmy niech świadczy fakt, że zatrudnia ponad 40 tysięcy pracowników. Dlaczego warto wybrać akurat tę markę? Przede wszystkim ze względu na bogactwo kolorów i fasonów. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć odzież firmową dopasowaną do wizerunku przedsiębiorstwa. Najważniejsze produkty Gildan to koszulki oraz bluzy. Można również zamówić T-shirty tej marki przeznaczone dla dzieci i podarować pracownikom jako prezent dla ich pociech. W takim przypadku nie wolno oczywiście zapomnieć o firmowym nadruku.

5/5 - (1 vote)
Kategorie artykułu:
Ubrania i buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *