Odzież marki Gildan – nie tylko dla firm! Dlaczego warto postawić na lidera?

Autor
Wysokiej jakości odzież marki Gildan

Marka Gildan – bluzy, koszulki czy skarpety od tego producenta nieświadomie ma w szafie wielu z nas. Basicowa odzież marki Gildan jest nie tylko dla firm potrzebujących pracowniczych uniformów z logo! Kto poza przedsiębiorstwami może zainteresować się ofertą kanadyjskiego producenta? Okazuje się, że w zasadzie każdy! Co więcej, warto to zrobić, bo Gildan w swojej branży wykonuje kapitalną robotę. Przeczytaj!

Marka Gildan – koszulki dla każdego!

Basicowa odzież marki Gildan to coś co każdy powinien mieć w swojej szafie. Nie bez powodu tak określa się ten typ ubrań oferowany przez Gildan – nadruki to nie tutaj! Gładkie, pozbawione wzorów proste fasony znajdą zastosowanie w każdej stylizacji. Niezależnie poziomu ekspresyjności i oryginalności naszego stylu, nie da się całe życie chodzić w designerskich rzeczach! T-shirt bogato zadrukowany kolorowymi motywami czy Gildan bluza z kocimi uszami i ogonem po pierwsze nie zawsze pasuje do okazji, a po drugie, w niektórych sytuacjach jest po prostu niewygodna.

Jakie fasony ubrań oferuje marka Gildan? Znajdziemy tu nie tylko T-shirty i koszulki polo. W ofercie producenta są bluzy wkładane przez głowę i na suwak, topy, wiatrówki, softshelle, spodnie dresowe i nie tylko, To wszystko jest zróżnicowane pod względem dekoltów, długości rękawów i generalnie szeroko pojętych detali. 

Fasony damskie i męskie w występują w ogromnej palecie kolorystycznej – basic w żadnym razie nie oznacza nudy w tym temacie. Zróżnicowanie krojów pozwala doskonale dopasować odzież marki Gildan do każdego typu sylwetki, a mając komplet ubrań do tego producenta kaprysy pogody nie zrobią na nas większego wrażenia. Bez wątpienia, asortyment Gildan jest tak szeroki, że dosłownie wszyscy znajdą coś potrzebnego.

Odzież marki Gildan – skąd się bierze wysoka jakość?

Producentów odzieży basicowej na całym świecie nie brakuje – czy jest sens stawiać właśnie na Gildan? Odzież od nich wydaje się nie różnić od konkurencji, ale nie jest to prawda. Firma ta słynie z najwyższej jakości zarówno tkanin, jak i sposobu wykonania. Dzięki pionowej integracji przedsiębiorstwa marka Gildan ma pełna kontrolę nad tym co dzieje się w zakładach produkcyjnych oraz nad dystrybucją produktów. Dzięki temu na każdym etapie tworzenia odzieży może dbać o wysoki poziom. Nie ma u nich bazowania na podwykonawcach tnących koszty równocześnie z jakością, wykorzystywania do pracy dzieci i tajemniczych przędz z ,,nie wiadomo czego”. 

Etyka i bezpieczeństwo marki Gildan

Dowodem pełnej etyczności i bezpieczeństwa produktów Gildan są certyfikaty Oeko Tex oraz WRAP. Oeko Tex Standard 100 to certyfikat przyznawany przez niemiecki Instytut Hohenstein oraz austriacki Instytut Ekologii, Technologii i Innowacji. Świadczy o tym, że tekstylia zostały przebadane pod kątem zawierania 100 substancji uważanych za szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. 

Certyfikat WRAP – Worldwide Responsible Accredited Production – jest z kolei przyznawany przez American Apparel and Footwear Association. Ta organizacja jest zrzeszeniem firm odzieżowych z całego świata. Jej celem jest przeciwdziałanie nieetycznym praktykom zarówno względem pracowników jak i środowiska naturalnego. Przymuszanie do pracy, praca dzieci, niebezpieczne warunki w fabrykach, skandaliczna długość zmian i zerowa troska o środowisko to straszne problemy dzisiejszych czasów. W zakładach Gildan nie ma na nie miejsca!

Kupując basicowe ubrania od Gildan na stronie https://altergraf.pl, mamy pewność, że będą one najwyższej jakości, wykonane w sposób etyczny i maksymalnie przyjazny środowisku. Ogromny wybór pozwala nam dopasować funkcjonalną, komfortową odzież marki Gildan idealną dla siebie. Nie masz jeszcze kompletu basicowych ubrań? Zmień to jak najszybciej – przydadzą się szybciej niż sądzisz!

Rate this post
Kategorie artykułu:
Ubrania i buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *