Wkrętarki firmy Powermat – dlaczego warto wybrać tę firmę?

Autor

Podczas wyboru odpowiedniej wiertarki zapewne spotkałeś się z wieloma modelami, funkcjami oraz firmami, które je produkują. Jedne są bardziej znane od drugich. Na pewno znasz popularne marki, które często reklamują się nie tylko w internecie, ale także i w telewizji.

Dzisiaj przedstawimy Ci markę Powemat, która specjalizuje się w elektrosprzęcie. W tym artykule zobaczysz, dlaczego warto wybrać wkrętaki właśnie tej marki. 

Postaw na markę Powermat 

Na rynku jest wielu producentów wkrętarek. Dlaczego powinieneś postawić właśnie na urządzenia marki Powermat? Oto kilka powodów, które na pewno przekonają cię do zakupu właśnie tego urządzenia. 

1. Litowo-jonowy akumulator 

Urządzenia marki Powermat posiadają litowo-jonowy akumulator. Dlatego też nie musisz rozładowywać go do samego końca. Możesz w każdym dowolnym momencie podłączyć go do źródła prądu. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twój sprzęt nie rozładuje się i będzie mógł pracować jeszcze przez długi czas.

Jeśli musiałbyś czekać do pełnego rozładowania, możliwe jest, że w kluczowym momencie wkrętarka mogłaby stracić swoją moc i nie mógłbyś kontynuować swojej pracy. W przypadku innych rodzajów baterii taka opcja byłaby niemożliwa, ponieważ poprzez takie działanie skróciłbyś żywotność akumulatora. 

2. Lżejsza bateria 

Wszystkie wkrętarki marki Powermat wyposażone w litowo-jonowy akumulator są o 40% lżejsze niż urządzenia z tradycyjnymi bateriami. Dzięki temu całe urządzenie jest lekkie i poręczne.

Mniejsza waga sprawi, że będziesz mógł używać ich w każdym miejscu i pozycji np. kiedy musisz wkręcić coś, trzymając wkrętarkę nad swoją głową. Zainteresowany? Sprawdź ofertę wkrętarek Powermat – https://sklep.powermat.pl/category/pl/elektronarzedzia-wkretarki

3. Długie utrzymywanie ładunku w akumulatorze 

Kolejną zaletą akumulatora litowo-jonowego jest to, że nawet jeśli nie używasz swojej wkrętarki, to nie straci swojej mocy i się nie rozładuje. Możesz nie używać jej przed 2 miesiące, a i tak pozostanie w niej 80% ładunku. Dlatego też, jeśli nagle będziesz musiał użyć swojego sprzętu, nie spotka cię przykra niespodzianka w postaci rozładowanego akumulatora. 

4. Wygodne użytkowanie 

Wszystkie wkrętarki zostały wyposażone w miękki materiał ANTI-SLIP, który znajduje się na uchwycie urządzenia. Zapewni to wygodne użytkowanie. Sprzęt będzie doskonale leżał w Twojej dłoni. Dodatkowo wkrętarka jest lekka niezależnie od tego, jakie napięcie posiada. Ułatwi to wykonywanie wszystkich prac. 

5. Dwa akumulatory w zestawie

W zestawie wraz z wkrętarką dołączony jest także drugi akumulator. Jest to bardzo ważny element, który pomoże Ci w wykonywaniu poważnych jak i drobniejszych zadań. Dlaczego? Jeśli jeden z akumulatorów się rozładuje, zawsze masz pod ręką drugi. Wystarczy, że wymienisz zużytą baterię na nową i możesz kontynuować swoją pracę. Nie będziesz musiał czekać na naładowanie. 

6. 2-biegowy tryb pracy

Kolejnym ważnym elementem jest 2-biegowy tryb pracy. Wybrać go możesz w wygodny sposób, ponieważ przełącznik znajduje się na górze urządzenia. Dzięki niemu zmienisz szybkość obrotów wiertarki

7. Bogate wyposażenie urządzenia 

Do każdej wiertarki dostajesz także potrzebne wyposażenie i dodatki. Wszystkie modele posiadają 2 akumulatory, ładowarkę sieciową, a także instrukcje obsługi w języku polskim. Dodatkowo dostaniesz także walizkę, do której schowasz swój sprzęt. Dzięki niej będziesz mógł bezpiecznie przewozić i przechowywać wiertarkę. Do droższych modeli dodawane są także inne akcesoria, które na pewno ułatwią Ci pracę. 

Jak widzisz wkrętarki marki Powermat posiadają wiele użytecznych funkcji, które pomogą Ci wykonać wszystkie zadania. Dzięki nim remont, czy składanie mebli będzie przyjemne i wygodne. Dlatego nie zastanawiaj się długo. Wybierz jedną z wiertarek Powemat i ciesz się ich długą i efektywną pracę przez wiele lat.

Rate this post
Kategorie artykułu:
Remont i budowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *