fbpx

Odzież firmowa z nadrukami – co kupić pracownikom i na jakie kwestie zwrócić największą uwagę?

Autor
Odzież firmowa z nadrukami w gastronomii

Odzież reklamowa pełni bardzo dużą rolę w każdej branży, gdzie mamy do czynienia z obsługą klienta. Prezencja pracowników wpływa na odbiór całej marki którą reprezentuje, każda część ubioru powinna więc być estetyczna, czysta i wyprasowana.

Ogromnie istotna kwestia to jednak wygoda – w jaki sposób powinien o nią zadbać odpowiedzialny pracodawca? Dowiedz się i zapewnij pracownikom komfortowe uniformy na każde warunki!

Koszulki z logo na ciepłe dni

Odzież reklamowa najczęściej kojarzy się z T-shirtami z logo bądź nieco bardziej eleganckim fasonem jakim są koszulki polo. Nic dziwnego – koszulki nadają się na większą część roku, gwarantując pracownikom wygodę noszenia a pracodawcom świetną promocję firmy.

Koszulki z logo to wręcz konieczna inwestycja, jeśli do obowiązków kadry należy praca z klientami – branża handlowa, gastronomiczna czy kurierska wie o tym doskonale. Zobacz zatem propozycje koszulek do nadruku znajdziesz na stronie https://www.e-logos.pl/produkty/koszulki-z-logo/

Dzięki ubraniom z logo i nazwą klient na dłużej zapamięta doświadczenia wyniesione ze styczności z naszą firmą.

Na co zwrócić uwagę kupując polówki czy T-shirty z logo? W pierwszej kolejności liczy się materiał wykonania. Tkanina musi być przewiewna, przyjazna dla skóry, kolorystycznie dopasowana do identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa.

Dobrym wyborem jest naturalna bawełna – uniwersalny wybór, który nigdy nie zawodzi. Sprawdzi się także poliester, ale tu trzeba przyjrzeć się producentowi – czy słynie on z jakości? Poliester może być zarówno bardzo komfortowy, jak i wcale – wszystko zależy od tego czy na tkaninie postanowiono zaoszczędzić.

W kwestii bezpieczeństwa, gwarancją przyjazności dla zdrowia jest certyfikat Oeko Tex Standard 100. Taki certyfikat otrzymują produkty tekstylne przebadane pod kątem obecności w nich 100 substancji uznawanych za szkodliwe. Dla gwarancji zdrowia pracowników najlepiej by uniformy składały się tylko z tak oznaczonych tekstyliów

Bluzy z logo – nie tylko na zimę!

Koszulka z logo to nie wszystko. W naszym klimacie pogoda buntuje się nawet w środku lata, a i stanie przez osiem godzin w pobliżu klimatyzacji to dla kasjera nic przyjemnego.

Każdy podwładny obok koszulki z krótkim rękawem powinien dostać ciepłą bluzę. Producenci odzieży pod nadruki proponują rozmaite fasony – bluzy polarowe, z softshellowymi wstawkami, zapinane na zamek i zakładane przez głowę, a nawet modele z elementami odblaskowymi.

To jaką wybrać zależy od charakteru obowiązków pracownika i tego w jakich dokładnie warunkach przebywa podczas ich wykonywania. Ponownie należy zwrócić uwagę na producenta, jakość materiału i certyfikat Oeko Tex.

Nadruki na odzieży – jaką technikę wybrać?

Odzież reklamowa z logo dla firmy musi być wykonana z pełną dbałością o jakość nadruku oraz jego wytrzymałość. Ubrania pracownicze często lądują w pralce, muszą więc być odporne na działanie detergentów.

Do najtrwalszych technik nanoszenia nadruków na odzież należy sitodruk, sublimacja, folia flex-flock, druk cyfrowy oraz haft komputerowy. Którą wybrać? Najlepiej zdać się w tej kwestii na opinię pracowników firmy wykonującej takie nadruki.

Stawiając na sprawdzone przedsiębiorstwo mamy gwarancję idealnego dopasowania techniki do materiału ubrania, a nadruk zostanie starannie wykonany i będzie cieszył oko przez wiele lat. Jak zawsze gdy nie wiadomo co dokładnie wybrać, najlepiej zapytać specjalisty!

Odzież dla pracowników to nie tylko koszulki. Koniecznie należy wyposażyć ekipę podwładnych także w ciepłe bluzy o rozważnie dobranym kroju. Gdy będzie im wygodnie pod względem fizycznym pozostaną w dobrym nastroju do końca swojej zmiany, a to bardzo ważne gdy w grę wchodzi uprzejma obsługa klientów!

Rate this post
Kategorie artykułu:
Ubrania i buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.