Dobre książki psychologiczne. Poznaj 5 pozycji, które warto przeczytać

Autor
"Jak zacząć" to przykład, jak dobre książki psychologiczne mogą zmienić życie

Chcesz popatrzeć na swoje życie z nowej perspektywy? Próbujesz lepiej zrozumieć motywy ludzkich zachowań i je przewidzieć? Sięgnij po książki o psychologii. To właśnie w nich możesz znaleźć fachową wiedzę, która pozwoli Ci zrozumieć innych, ale i siebie. Wybraliśmy dla Ciebie dobre książki psychologiczne, które oprócz teoretycznych rozważań zawierają praktyczny przekaz, który możesz wykorzystać na co dzień. Poznaj 5 najlepszych pozycji.

1 “Jak zacząć” – Marcin Osman

Odkładanie rzeczy na później, brak odwagi do podjęcia działań, obawy przed zmianami – skądś to znasz? Marcin Osman pomoże Ci się rozprawić z takimi problemami. W jego książce “Jak zacząć” znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące pierwszych kroków w różnych dziedzinach życia. Pomoże Ci zacząć więcej zarabiać, prowadzić biznes, pisać książki czy robić inspirujące rzeczy. Dzięki tej książce możesz w końcu zacząć rozwijać skrzydła.

2 “Filozofia lekkiego plecaka” – Kamila Kruk, Marcin Osman

Czasami bywa, że do swojego życiowego plecaka pakujemy zbyt dużo. A przecież trudno iść przez życie z dużym obciążeniem. Ta książka pomoże Ci więc uporządkować swoje życie tak, by nie zagracać go niepotrzebnymi rzeczami czy obowiązkami, ale także relacjami, które nie wspierają Cię w drodze do celu. Marcin Osman i Kamila Kruk rozprawiają się przy okazji z kilkoma mitami, które są nam wpajane niemal od kołyski. Ich książkę znajdziesz na https://www.osmpower.pl/ksiazki-o-psychologii.

3 “Sztuka autoreformy” – Jay Samit

Dobre książki psychologiczne czerpią z różnych dziedzin życia. Jay Samit postanowił sięgnąć do biznesu. To właśnie tam można bowiem znaleźć przykłady wielkich reformatorów i rewolucjonistów, którzy odnieśli sukces w swojej branży. Samit pokaże Ci, jak zastosować podobne zmiany w swoim życiu. Jeśli będziesz myśleć jak reformator, szybciej osiągniesz swoje cele – bez względu na to, co zamierzasz.

4 “Nawyk przybijania piątki” – Mel Robbins

Najlepsze książki psychologiczne to te, których przesłanie da się zastosować w swoim życiu od zaraz. Tak jest właśnie z publikacją Mel Robbins. Tytułowy nawyk przybijania piątki powinien Ci bowiem towarzyszyć od pierwszych chwil po zakończeniu lektury. Co będziesz z tego mieć? Nabierzesz wiary we własne siły, zmienisz nastawienie do życia i zaczniesz działać z przekonaniem. A dzięki temu łatwiej zrealizujesz swoje cele. Brzmi zachęcająco? Czas na lekturę!

5 “Kobiety, które czują za bardzo” – Katarzyna Kucewicz

Wysoka wrażliwość dla wielu kobiet stanowi problem. Katarzyna Kucewicz w swojej książce przekonuje, że to nic złego. Co więcej, otaczający nas świat w ten sposób odczuwa niemal co piąta osoba na kuli ziemskiej. To pocieszające, ale autorka się na tym nie zatrzymuje. Jak na dobre książki psychologiczne przystało, “Kobiety, które czują za bardzo” pomogą Ci wykorzystać wysoką wrażliwość tak, by stała się Twoim sprzymierzeńcem.

Podsumowanie. Postaw na dobre książki psychologiczne – sięgnij po nie już dziś!

Jeśli interesują Cię dobre książki psychologiczne, na tej liście z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Marcin Osman pokaże Ci, jak zacząć zmiany w swoim życiu. Kamila Kruk uzmysłowi, czym niepotrzebnie zagracasz sobie umysł. Jay Samit przekona, że autoreforma doprowadzi Cię na szczyt. Mel Robbins wleje  w Twoje życie nieco optymizmu, a Katarzyna Kucewicz wyjaśni, jak żyć z wysoką wrażliwością. Sięgnij po te tytuły już dziś!

Źródło pobrania zdjęcia głównego: Instagram OSMPower

Rate this post
Kategorie artykułu:
Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *