Wyjazd w delegację – jakie ubrania z nadrukiem wybrać dla przedstawiciela?

Autor
ubrania firmowe z nadrukiem

Zapewne niejeden raz wysyłaliście pracownika w służbową delegację na kilka dni, a on skarżył się, że nie ma odpowiednich ubrań firmowych. A przecież przydają się podczas negocjacji, targów, luźniejszych – nieformalnych spotkań, a nawet zorganizowanego zwiedzania miasta, w którym odbywa się konferencja. W co zaopatrzyć swojego przedstawiciela przed wyruszeniem w podróż?

Koszula z firmowym nadrukiem

To absolutna podstawa – koszula jest częścią wielu możliwych stylizacji. Bardzo formalnej – gdy przedstawiciel (bądź reprezentująca nas kobieta) ubiera garnitur i krawat (a panie spódnicę oraz żakiet), a także bardziej casualowej – z materiałowymi spodniami i podwiniętymi rękawami. Małe, ale widoczne logo organizacji naszyte na koszulę doda wizerunkowi pracownika profesjonalizmu, a także podkreśli rangę spotkania.

T-shirty z nadrukiem oraz koszulki polo

Ten rodzaj ubioru jest zdecydowanie luźniejszy, dlatego idealnie sprawdzi się podczas mniej formalnych targów. W zatłoczonej i dusznej hali pracownik w koszulce będzie czuł się zdecydowanie lepiej, nie będzie odczuwał doskwierającego upału, a jego ruchy będą mniej skrępowane. Koszulka polo będzie prezentowała się także bardzo dobrze z lekką, jednorzędową marynarką. Zarówno polówki, jak i T-shirty z nadrukiem firmowym pomogą wyróżnić się Twojemu przedstawicielowi.

Bluzy z nadrukiem dla kobiet i mężczyzn

W trakcie kilkudniowej konferencji organizatorzy na pewno przygotują wspólne wyjście dla wszystkich uczestników, podczas którego pokażą im miasto oraz okolicę, w której przebywają. Pracownik ma wtedy twardy orzech do zgryzienia – nie wie, czy lepiej ubrać koszulę, czy może koszulkę z krótkim rękawem. Ofiarowując mu bluzę, na której oczywiście umieścisz firmowy nadruk, zdecydowanie ułatwisz mu wybór. A Twoja firma będzie miała kolejną okazję, by wyryć się w pamięci innych.

Kurtki Regatta, Elbrus i Hi-tec podczas chłodniejszych wyjazdów

Jeśli Twój przedstawiciel wylatuje w celach służbowych do Kanady, Rosji, krajów nordyckich czy też w inne miejsca ziemi, w których często jest bardzo zimno, podaruj mu firmową kurtkę. Z Twojej perspektywy mechanizm jest bardzo podobny, jak w przypadku bluzy – nie tracisz wiele, a wzmocni się także Twój wizerunek szefa, który dba o swojego pracownika. Ten z kolei także będzie Ci wdzięczny, ponieważ nie będzie musiał wozić ze sobą swoich prywatnych rzeczy. Kurtka Regatta oraz produkty innych marek są odpowiednio dopasowane i wykonane z materiałów, które pomogą utrzymać prawidłową temperaturę ciała.

Inne dodatki

Małe, ale interesujące dodatki zawsze wywołają spojrzenia zazdrości u innych. Pomyśl nad sprawieniem swoim pracownikom eleganckich piór z logo firmy. Paniom przydadzą się też stonowane apaszki, a panom krawaty oraz spinki do koszuli.

 

Szukasz porad dotyczących odzieży biznesowej? Odwiedź bloga: odziezbiznesowa.pl

Chcesz wiedzieć jakie przedsiębiorstwa produkują odzież firmową? Przeczytaj: Jaką odzież firmową wybrać? Najpopularniejsi producenci

5/5 - (2 votes)
Kategorie artykułu:
Ubrania i buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *