Co kupić na Dzień Babci i Dziadka?

Autor
dzień dziadka 2021

Dzień Babci i Dziadka to ważne święta nie tylko dla samych seniorów, ale również dla wnucząt, które powinny zaplanować coś wyjątkowego z okazji tych dni, aby należycie podziękować swoim dziadkom za troskę, miłość i poświęcony czas. 

W dobie pandemii i zwiększonej izolacji seniorów to szczególnie istotne, aby pamiętać o swoich najbliższych i sprawić im przyjemność pamiętając o ich święcie i obdarowując ich małym przemyślanym podarunkiem, którym będą mogli cieszyć się każdego dnia.  

Kiedy wypada Dzień Babci i Dziadka w 2021?

Dzień Babci i Dziadka to tak zwane święta nieruchome, które mają stałe przypisane daty – w tych przypadkach jest to 21 i 22 stycznia. W 2021 roku wypadają one odpowiednio w czwartek i piątek, więc warto zaplanować coś specjalnego dla dziadków w te dni lub w przypadający po nich weekend. 

Co zrobić na Dzień Babci i Dziadka?

Najmłodsi zazwyczaj przygotowują dla swoich dziadków laurki lub małe własnoręcznie zrobione prezenty, które zawsze cieszą seniorów i którymi mogą ozdobić oni swoje mieszkania. 

Prezenty od serca bowiem są najlepszymi prezentami, ponieważ są unikatowe, wykonane z myślą o obdarowanym i do niego dopasowane. Z tego powodu nie tylko wzbudzają radość, kiedy są wręczane, ale też później, kiedy seniorzy ich używają lub widzą na swojej półce. Warto więc podarować przemyślane, ale jednocześnie praktyczne prezenty od serca, które będą mogły być używane lub noszone codziennie. 

Co kupić na Dzień Babci i Dziadka?

Naszyjnik z żywicy

Naszyjnik z żywicy to wyjątkowy typ własnoręcznie wykonanej biżuterii, która dzięki naturalnej czterolistnej koniczynie utrwalonej w specjalnej formie, nazywany jest również naszyjnikiem na szczęście. 

Każdy egzemplarz naszyjnika z żywicy jest robiony z dużą precyzją i dzięki ręcznemu wykonaniu, jest unikatowy i trwały. Ponadto, jest to wyjątkowo uniwersalny prezent, który dziadkowie będą mogli nosić każdego dnia, gdyż ma na tyle wysokie walory estetyczne, że pasuje zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. 

Breloki z żywicy

Pokrewnym wyrobem dla naszyjnika z żywicy na szczęście są breloki z żywicy, które również mają w sobie czterolistną koniczynę i wykonane są ręcznie z największą precyzją. Ręcznie robione breloki z żywicy nadadzą się świetnie jako zawieszka do kluczy, ale również ozdoba do torebki lub plecaka. Wiele zagubionych kluczy odzyskano właśnie dzięki nim. 

Biżuteria z grawerem

Inną opcją na unikatowy, ale również praktyczny prezent jest biżuteria z grawerem dopasowanym do obdarowanego. Grawer pozwoli na spersonalizowanie podarunku i uczynienie go jeszcze bardziej wyjątkowym dla babci lub dziadka. Można nim ozdobić na przykład breloki z żywicy lub biżuterię. 

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni dla seniorów, podczas których warto dać wyraz miłości i wdzięczności dla swoich najbliższych. Najważniejsze więc pamiętać o tym, że wypadają one 21 i 22 stycznia i żeby obdarować ich wtedy miłym upominkiem, jak na przykład naszyjnik z żywicy, ręcznie robiony brelok z żywicy lub brelok z grawerem. 

Warto również w miarę możliwości i przestrzegając zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, odwiedzić dziadków i poświęcić im czas, bo to również niezwykle ważne dla ich dobrego samopoczucia i sprawienia, żeby poczuli się wyjątkowo.

5/5 - (2 votes)
Kategorie artykułu:
Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *