Czy masz problemy z nadużywaniem alkoholu? Czy próbujesz odrzucić nałóg?

Autor
Terapia w ośrodku odwykowym - jak pomaga?

Wyjście z uzależnienia to trudna droga dla chorego oraz rodziny. Podjęcie decyzji o wyjściu z nałogu nie jest łatwe! Powinna przy tym również pomoc rodzina, znajomi, przyjaciele – z którymi warto rozmawiać o tego typu problemach. Następnym krokiem jest przyznanie się samemu sobie do problemów które posiadamy.

Terapia w ośrodku odwykowym

 W Ośrodku Odwykowym “Terapia Nałęczów” zapewniamy:

  • indywidualne wsparcie doświadczonego terapeuty,
  • pomoc wykwalifikowanej kadry psychologów,
  • udział w grupowych zajęciach, dzięki którym wymienimy doświadczenia i zyskamy pomoc w momentach kryzysu.

Dzięki wsparciu specjalistów leczenia uzależnień pacjent zostanie z wyczuciem przeprowadzony przez proces zdrowienia, a komfortowe warunki pobytu (między innymi: przestronne pokoje, podgrzewany basen, piłkarzyki, darts, ogród) pomogą zyskać potrzebny spokój ducha i odskocznię od tego, z czym zmaga się on na co dzień.

Jakie uzależnienia można wyleczyć w ośrodku odwykowym?

W Ośrodku Terapia Nałęczów leczymy uzależnienia:

  • od narkotyków,
  • od alkoholu,
  • dopalaczy,
  • środków psychoaktywnych,
  • hazardu.

Ośrodek znajduje się w malowniczej okolicy, kilka kilometrów od Lublina. Do ośrodka przybywają osoby z okolicy, oraz z odległych miast w polsce – czesto w poszukiwaniu anonimowości w walce ze swoimi uzależnieniami.

W ośrodku każdy może czuć się komfortowo i bezpiecznie — o czym świadczą komentarze, które po odbyciu terapii dodają pacjenci.

Opieka w ośrodku odwykowym

Ośrodek współpracuje tylko z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy terapię rozpoczynają od próby zrozumienia problemów pacjenta. Ustalenia, jakie bodźce popychają osobę uzależnioną do używek – nawet w chwilach gdy rujnują one jego życie prywatne oraz zawodowe. Najskuteczniejszą terapią jest pobyt stacjonarny w ośrodku uzależnień. Izolacja od bodźców, które mogą powodować sięganie po używki oraz brak używek w zasięgu ręki sprzyja leczeniu i powrocie do normalności — na której zależy każdemu!

Korzystając z oferty prywatnego ośrodka leczenia uzależnień Terapia Nałęczów, otrzymasz pomoc nie tylko dla siebie, ale również dla swoich najbliższych. Indywidualnie dobrany program leczenia dla każdego pacjenta oraz doświadczeni specjaliści pozwolą Ci powrócić do dawnego życia bez nałogów.

Ośrodek leczenia uzależnień często nie kojarzy się zbyt dobrze – jednak w sytuacji gdy zagrożone jest Twoje życie, nie warto patrzeć na stereotypy. Terapia uzależnień jest jak światełko w tunelu dla wielu osób uzależnionych nie tylko od alkoholu, substancji psychoaktywnych ale również od hazardu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie “Terapia Nałęczów” link: https://terapianaleczow.pl/

Prywatny Ośrodek Odwykowy “Terapia Nałęczów”

Uniszowice 1A

Kontakt:

21-030 Motycz 

telefon: 536 288 288, 536 199 199

e-mail: biuro@terapianaleczow.pl

Rate this post
Kategorie artykułu:
Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *