Jak dopasować torebkę do stylizacji?

Autor
Torebka do stylizacji - jak dopasować

Torebka stanowi bardzo ważny element całej stylizacji. Służy ona do przechowywania różnych drobiazgów na co dzień, ale także stanowi modny dodatek każdego stroju. Dlatego też, pojawia się wiele pytań, czym powinno kierować się podczas wybierania torebki.

Przede wszystkim akcesoria mają wyróżniać się funkcjonalnością. W ten sposób stworzysz najlepiej dobrany zestaw, który doskonale sprawdzi się na różne okazje.

Torebka do stylizacji – jak dobrać?

Dobierając torebkę do danej stylizacji, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej funkcjonalność. Co więcej, ważna jest także wielkość torebki. Istnieje szeroki wybór torebek, zaczynając od małych kopertówek, po popularne shoppery.

Wielkość torebki warto dobrać do ilości rzeczy, które chcesz zabrać na daną okazję. Wiadomo, że do pracy, lepiej sprawdzi się shopper, natomiast na imprezę, czy wyjście ze znajomymi- mała kopertówka. Takie rozwiązanie będzie także znacznie wygodniejsze. Doskonale sprawdzą się Karl Lagerfeld torebki, dostępne w sklepie Luxury Fashion. Ponadto, znajdziesz tu także obuwie, między innymi Moon Boot. 

Torebka dopasowana do figury – jak wybrać?

Wybierając akcesoria, warto dopasować je tak, aby ukrywały mankamenty i podkreślały atuty figury. Torebki bardzo małych rozmiarów niestety nie sprawdzą się do każdej figury. Torebki shopper będą doskonale pasować do kobiet o pełniejszych kształtach, ze względu na ich rozmiar.

Jednakże warto zwrócić uwagę także na wzrost. Duże torebki mogą stać się przytłaczającym dodatkiem dla kobiet o niskim wzroście. Dla nich lepiej sprawdzą się średnie torebki na krótkim pasku. Takie działanie, między innymi optycznie wydłuża nogi.

Torebki na oficjalne okazje – na co zwrócić uwagę?

Torebki na oficjalne okazje powinny być także odpowiednio dopasowane do całej stylizacji. Na szczególne wydarzenia, warto wybierać modele o klasycznej teksturze i stonowanej kolorystyce. Z całą pewnością doskonale sprawdzą się kopertówki.

Małe torebki wizytowe to funkcjonalne rozwiązanie na wiele różnych okazji. Warto jednak zwrócić uwagę, że do takiej torebki nie zmieści się zbyt wiele rzeczy.

Jeśli chcesz prawidłowo dopasować torebkę, do całej stylizacji, zwróć uwagę, że do bogato zdobionej sukienki, najlepiej sprawdzi się stonowana torebka. Jeżeli jednak Twoja wieczorowa stylizacja jest skromna, lepszym rozwiązaniem będzie bogato zdobiona kopertówka, które podkreśli cały strój.

Torebki są niezwykle ważnym dodatkiem i uzupełnieniem całej stylizacji. Przy jej wyborze warto kierować się pewnymi czynnikami, które z pewnością sprawią, że cała stylizacja będzie doskonale się prezentować.

Ponadto torebkę można także dobrać do sylwetki, aby ją podkreślić i ewentualnie ukryć pewne mankamenty. W ten sposób idealnie dopasujesz torebkę do całego stroju. Co więcej, na wyjątkowe okazje doskonale sprawdzą się stonowane kopertówki, które prezentują się niezwykle elegancko. Torebka powinna być przede wszystkim funkcjonalnym dodatkiem, a jej rozmiar uzależniony od ilości rzeczy, które chcemy w niej zmieścić.

Rate this post
Kategorie artykułu:
Ubrania i buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *