Hotel Best Western Kraków – dlaczego właśnie tu najlepiej wybrać salę konferencyjną?

Autor
Sala konferencyjna w Hotelu Best Western Kraków

Konferencje, czy też szkolenia, to bardzo ważny element, który powinien dobrze funkcjonować w każdej firmie. Dzięki takim spotkaniom możesz lepiej prowadzić działalność, a także kształcić swoich pracowników.

Jednym z najlepszych miejsc do przeprowadzania takich wydarzeń, są sale konferencyjne w hotelach. Mają one dużo do zaoferowania.

Jeśli chcesz wybrać odpowiednią salę do zorganizowania konferencji w Krakowie, to dobrym rozwiązaniem będzie Hotel Best Western. Dlaczego? Oto kilka powodów.

Dogodna lokalizacja

Na pewno zależy Ci na tym, aby zorganizować konferencję w miejscu, które będzie w centrum.  Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie naprawdę blisko Rynku, możesz wybrać ofertę Best Western Plus – Kraków Old Town. Obiekt znajduje się zaledwie 500 metrów od Wawelu. Blisko jest także Dworzec Główny oraz Galeria Krakowska. Dokładną ofertę hotelu znajdziesz na https://www.bwkrakow.pl/.

To dogodne miejsce na konferencje firmy z Krakowa, ale nie tylko. Dogodna lokalizacja sprawia, że każdy bez większego problemu znajdzie miejsce konferencji. Centrum miasta jest tak charakterystyczne i dobrze oznaczone, że nawet osoba, która nigdy tu nie była nie powinna mieć większych trudności.

Wybór sal konferencyjnych

Sale konferencyjne powinny być dostosowane do ilości gości. Dlatego też przed dokonaniem rezerwacji zastanów się ile osób będzie w niej uczestniczyć.

Best Western ma do zaoferowania dużą salę, która pomieści 90 osób. Pomieszczenie to znajduje się na parterze, dlatego też w szybki i prosty sposób każdy z uczestników będzie mógł do niej trafić.

Jeśli potrzebujesz mniejszych sal, dobrym rozwiązaniem będzie Best Western Plus. Oferuje dwie sale konferencyjne. Sala Parkowa znajduje się na parterze i pomieści 60 osób. Natomiast na poziomie -1 znajduje się kolejna mniejsza sala, która będzie odpowiednia dla wydarzeń do 40 osób.

Oba Hotele zapewniają możliwości dostosowania wyglądu sali, jeśli chodzi o ułożenie krzeseł. Wejdź na https://www.bwoldtown.pl/konferencje, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. 

Odpowiednie i profesjonalne wyposażenie w każdej sali

Sale konferencyjne powinny być dostosowane do ilości gości. Dlatego też przed dokonaniem rezerwacji zastanów się, ile osób będzie w niej uczestniczyć.

Best Western ma do zaoferowania dwie sale konferencyjne. Sala Parkowa znajduje się na parterze i pomieści 60 osób. Natomiast na poziomie -1 znajduje się kolejna mniejsza sala, która będzie odpowiednia dla wydarzeń do 40 osób.

Istnieją różne możliwości ustawienia krzeseł, tak aby każdemu było wygodnie i wszyscy uczestniczy się zmieścili w sali. 

Profesjonalna obsługa 

Hotel Best Western to także profesjonalna obsługa. Poprowadzi przybyłych gości do miejsca spotkania aby wszystko przebiegło sprawnie. Będzie służyła pomocą w razie jakichkolwiek problemów, które mogą pojawić się podczas konferencji.

Przerwy kawowe

Przerwy kawowe, to bardzo ważny element każdej konferencji. Podczas przerwy każdy z uczestników może się napić czy skosztować pysznych przekąsek. Dodatkowo jest to idealny czas na poznanie pozostałych członków spotkania.

Best Western przygotował szeroką ofertę, jeśli chodzi o propozycję przekąsek oraz napojów. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Zestawy w atrakcyjnych cenach przygotowały obydwa hotele. Kraków, jest na pewno miejscem, które będzie idealne na tego typu konferencje i szkolenia, a wybór odpowiednich przekąsek tylko umili atmosferę.

Catering podczas konferencji 

Hotel może przygotować oprócz przerwy kawowej również catering. W menu dostępne są przeróżne zestawy, które przypadną do gustu nawet wymagającym osobom. Jako organizator na pewno dopasujesz odpowiednie dania do gości, którzy pojawią się na konferencji. 

Oczywiście zarówno catering, jak i przerwę kawową możesz dopasować i ustalić wcześniej, na którą godzinę ma być wszystko przygotowane. W menu znajdziesz zupy, przystawki, dania główne, desery, kawy i herbaty. 

Pragniesz przygotować konferencję z prawdziwego zdarzenia w centrum Krakowa? Wybierz Best Western Hotel. Wybierz odpowiednią salę, zaplanuj przerwę kawową oraz catering. Doskonałe warunki do przeprowadzenia konferencje zapewnione!

Zdjęcie główne pochodzi ze strony Bwoldtown.

Rate this post
Kategorie artykułu:
Podróże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *