Święta i Sylwester w hotelu – czy warto?

Autor
https://hotelpodklasztorze.pl/oferta-specjalna/boze-narodzenie-2019-first-minute/

Z roku na rok wzrasta liczba rodzin, które decydują się wyjechać z domu w okresie świąteczno-noworocznym i spędzić ten czas w jakimś ciekawym miejscu. Sylwester w hotelu to doskonały sposób na świetną zabawę, często połączoną z wizytą w SPA i relaksującymi zabiegami dla ciała. Czy warto? Jak najbardziej!

Koniec ze sprzątaniem

Każdy z nas kocha święta Bożego Narodzenia, ale nie znosimy żmudnych przygotowań do nich. Wymagają one od nas wielkiego nakładu pracy, na który nigdy nie mamy czasu. Sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, pieczenie, przygotowanie choinki i prezentów, a potem ponowne sprzątanie, to czynności, które wysysają z nas całą energię – tuż przed świętami. Tymczasem całość uwagi mogłaby się skupić na naszych najbliższych – wigilia w hotelu, potem pierwszy i drugi dzień świąt – wszystko w czystych pokojach i przy suto zastawionym stole. Czy to nie brzmi jak plan na całkowicie relaksujące Boże Narodzenie? Hotel zadba o wszystko: o dorosłych i o radosny czas dla najmłodszych. Tymczasem w domu zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Czasem zaskoczą nas niezapowiedziani goście, a wyjeżdżając możemy tego uniknąć.

Zabawa i relaks

Sylwester w hotelu, zabawa od wieczora aż do białego rana, a następnie relaksujące zabiegi w SPA? Brzmi jak niewyobrażalny luksus znany z zagranicznych kurortów? Nie jest to jednak nic obcego w naszym kraju! I choć można się odprężyć, zregenerować i poczuć jak król i królowa, to jest to przystępne cenowo rozwiązanie. Hotele coraz częściej przygotowują specjalne pakiety, w których odnowa biologiczna jest jednym z najważniejszych punktów wyjazdu.

Szykujesz się już na święta? Sprawdź nasz poradnik „Jak ozdobić mieszkanie na Boże Narodzenie? Szybkie i proste sposoby, by Twoje wnętrza wyglądały magicznie!

Popularne kierunki

Święta i Sylwester to już nie tylko wyjazdy w góry, gdzie zawsze można liczyć na śnieg oraz poszusować na nartach. Coraz więcej z nas wybiera się także na zagraniczne wojaże, ale popularność zdobywają także wypady do większych miast w naszym kraju. Szukając możliwości takiej wycieczki, warto spojrzeć co podpowiada nam internet. Sprawdźmy interesujące nas hasła, takie jak np. “Boże Narodzenie w hotelu Kraków” albo “Sylwester w hotelu Łódź” – wtedy na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Z dala od zgiełku

Jeśli jednak poszukujemy miejsca, w którym spędzimy wyjątkowy czas świąt Bożego Narodzenia z dala od harmidru wielkich miast, a po szalonej nocy sylwestrowej zrelaksujemy się w profesjonalnym SPA, to warto wybrać się do Sulejowa w centralnej Polsce. Usytuowany tam Hotel Podklasztorze oferuje swoim gościom wymarzony pobyt w hotelu umiejscowionym w XII-wiecznym opactwie Cystersów. Klimatyczne dormitoria, cele i apartamenty oraz wiele atrakcji z pewnością zachęcą do wyjazdu rodziny z dziećmi. Warsztaty kucharskie, uroczysta Wigilia w hotelu, rodzinne zabawy i konkursy, bajkowe seanse przy gorącej czekoladzie dla najmłodszych i wiele, wiele innych atrakcji, czeka na Was w Hotelu Podklasztorze.

5/5 - (2 votes)
Kategorie artykułu:
Podróże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *