Podaruj sobie najpiękniejszy weekend w SPA

Autor
spa

Praca, codzienne obowiązki i ciągły pośpiech – to wszystko sprawia, że czujesz zmęczenie i brak motywacji. Marzysz, aby wreszcie znaleźć dla siebie czas i podarować sobie odrobinę relaksu. Podpowiadamy, jak i gdzie spełnić te marzenia.

Odkryj hotel i SPA w malowniczym krajobrazie

Piękna przyroda, jaka otacza zalew Sulejowski, hotel, w którym odległa przeszłość harmonijnie łączy się z nowoczesnymi udogodnieniami, to jedne z bardzo wielu weekendowych atrakcji, jakie czekają na Ciebie w pobliżu Łodzi i Warszawy. A to dopiero początek. Otwórz szeroko oczy i zobacz, jak z bujnej zieleni wyłaniają się monumentalne, średniowieczne mury, w których możesz spędzić swój wymarzony weekend. Jak odkryć to bajkowe miejsce? Hotel Podklasztorze szybko znajdziesz, wpisując w wyszukiwarce hasło: hotel SPA Łódź. W tym miejscu możesz wykupić wspaniały weekend w SPA.

Wycisz się i zrelaksuj

Do Hotelu Podklasztorze najszybciej dotrzesz z takich miast jak: Łódź, Warszawa i Piotrków Trybunalski. W położonych w dolinie rzeki Pilicy średniowiecznych murach, w których mieściło się dawniej opactwo Cystersów, odkryjesz jedno z najatrakcyjniejszych SPA. To właśnie w tym miejscu możesz podarować sobie najpiękniejsze chwile, wspaniale odpocząć i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Dzięki wyszukanym i dostosowanym do Twoich potrzeb zabiegom pielęgnacyjnym wyciszysz się, ukoisz swoje zmysły i zniwelujesz uczucie stresu. Regenerujące masaże sprawią, że poczujesz się niepowtarzalnie lekko i wyjątkowo pięknie.

W hotelowym SPA zachwycisz się wspaniałym aromatem naturalnych kosmetyków, których podstawowym składnikiem są cenne zioła. Ale nie tylko. Możesz skorzystać też z atrakcyjnej oferty odprężającej kąpieli z czarką naturalnego miodu, zdecydować się na masaż ciepłym miodem lub na wymarzony dla ciała i zmysłów miodowy peeling. W czasie każdego z tych wyszukanych zabiegów poczujesz cudownie słodki zapach złocistej substancji pochodzącej z pobliskiej Pasieki Cystersów.

Szukasz odpoczynku zarówno dla ciała, jak i dla duszy? Zajrzyj tutaj i dowiedz się, jak rozpocząć przygodę z czytaniem książek! 

Korzyści z czasu spędzonego w strefie Wellness & SPA

W strefie Wellness & SPA w Hotelu Podklasztorze skorzystaj z cudownej kąpieli w przestronnym basenie. Przyjemną i relaksującą dla ciała i umysłu atmosferę odkryjesz, kiedy wybierzesz się do sauny fińskiej i skorzystasz z seansu zapachowego z olejkami eterycznymi. Cudowny zapach poprawi Twoje samopoczucie. Pamiętaj, że każdy pobyt w saunie ma pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Dzięki wysokiej temperaturze Twoje mięśnie przyjemnie się rozluźniają i poprawia się krążenie krwi. Dodatkowo wzmacniasz odporność, która ochroni Cię przed infekcjami dróg oddechowych. Jeśli regularnie korzystasz z sauny, to szybko zauważysz, że Twoja skóra ma w sobie więcej blasku, jest bardziej elastyczna i optymalnie nawilżona.

5/5 - (1 vote)
Kategorie artykułu:
Podróże

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *