Wymiana okien w domu. Nie wiesz, na jakiego producenta okien się zdecydować? Sprawdź korzyści przemawiające za firmą Domel!

Autor
Domel - renomowany producent okien

Inwestycja w dobrej jakości okna jest jak najbardziej opłacalna. Wymiana starych modeli na nowe pozwala zmniejszyć straty ciepła, co automatycznie przekłada się na obniżenie kosztów utrzymania domu lub mieszkania. Według ekspertów z branży budowlanej najwięcej ciepła ucieka przez nieszczelne okna. Aby ograniczyć ilość traconej energii cieplnej i zapewnić sobie komfort, warto wybrać certyfikowane produkty renomowanego producenta stolarki okiennej.

Jakie cechy przemawiają za oknami marki Domel?

Izolacyjność termiczna to kluczowy parametr, na jaki warto zwrócić uwagę przy wyborze nowego modelu. Według nowych przepisów budowlanych wartość współczynnika przenikania ciepła powinna wynosić minimum 0,9 W/(m2K). Okna spełniające takie kryteria znajdziemy w ofercie firmy Domel.

Izolacyjność akustyczna jest określona przez współczynnik Rw wyrażony w decybelach. Znany producent stolarki otworowej z PCV posiada w sprzedaży okna o podwyższonej wartości Rw do 35 dB.

Ochrona przed włamaniami zapewnia domownikom optymalne bezpieczeństwo. Okna firmy Domel są wyposażone w zaczepy antywłamaniowe na całym obwodzie oraz uszczelki środkowe i oporowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań włamywacze mają znacznie utrudnione zadanie przy próbie wyważenia skrzydła okiennego.

Mechanizm stopniowania uchyłu pozwala na regulowanie strumienia powietrza, które wpływa do wnętrza.

Typy okien PCV firmy Domel

W ofercie znanego producenta stolarki znajduje się szeroki wybór produktów energooszczędnych i innowacyjnych. Okna wykonane z trwałego polichlorku winylu są bardzo szczelne oraz zapewniają bezpieczne użytkowanie. Na szczególną uwagę zasługuje model Energetic, który został wyposażony w ciepłe ramki, sześciokomorowy system profili, renomowane okucia Winkhaus activPilot, mechanizm stopniowania uchyłu, uszczelki rozmieszczone w trzech płaszczyznach. Dużym powodzeniem cieszą się także innowacyjne okna wyprodukowane w technologii acrylcolor.

Firma Domel posiada także w sprzedaży standardowe modele, występujące w wersji z prostym skrzydłem Classic i zaokrąglonym Round. Okna tego typu są wyposażone w okucia ze stalowymi zaczepami, system uszczelek przyszybowych oraz dodatkowe wzmocnienia. Wśród produktów wyróżniających się nowoczesnym designem znajdują się drzwi tarasowe Perspective i Verano. Duże przeszklenia spodobają się zwłaszcza osobom, którym zależy na wpuszczeniu jak największej ilości światła naturalnego.

Renomowany producent stolarki okiennej

Od ponad 20 lat firma Domel zajmuje się produkcją wyrobów PVC i aluminiowych. Z powodzeniem wdrożyła zintegrowany system zarządzania jakością ISO 9001: 2008 oraz ochrony środowiska ISO 14001: 2004 w zakresie produkcji okien i drzwi tarasowych. Firma posiada nowoczesny park maszyn i od dłuższego czasu współpracuje ze znanym niemieckim producentem profili PVC.

Domel to sprawdzona marka, która uzyskała certyfikat Instytutu Techniki Okiennej IFT Rosenheim. W katalogu produktów premium można znaleźć energooszczędne i innowacyjne okna, idealnie wpasowujące się w wymogi budownictwa pasywnego. Oferowane modele charakteryzują się doskonałą jakością i są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy klient może skorzystać z obowiązujących promocji lub zniżek ograniczonych czasowo. Energooszczędne produkty minimalizują straty ciepła i wpływają na obniżenie rachunków za ogrzewanie domu w sezonie jesienno-zimowym. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej znanego producenta www.domel.pl!

Rate this post
Kategorie artykułu:
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *